Zdjęcie przedstawia Adriana Furmana, założyciela agencji e-kreacji Grupa AF, tworzenie stron wwwNazwanie Adriana Furmana specjalistą to trochę za mało. Jest on koneserem biznesu, dzięki niemu Agencja e-kreacji Grupa AF funkcjonuje i rozwija się, daje on pracę osobom niepełnosprawnym we Wrocławiu i nie tylko. Pod jego czujnym okiem projektowane są strony WWW, trzyma pieczę nad programistami i pozycjonerami. Nie da się ukryć, że z jego inicjatywy powstają kolejne działy agencji zajmujące się coraz szerszym spektrum marketingu internetowego np. e-mail marketingiem, tworzeniem stron wizytówek dla mniejszych przedsiębiorstw, projektowaniem sklepów internetowych, czy w przyszłości wydawaniem drukowanego magazynu.

Jak sam twierdzi jego agencja z Wrocławia zajmuje się szeroko pojętym kreowaniem wizerunku firm czy osób w Internecie. Oznacza to stworzenie wyobrażenia o marce od podstaw, a następnie monetyzację tej inwestycji przy wykorzystaniu różnorodnych kampanii marketingowych.

Dzięki wytrwałości w dążeniu do wyznaczonego celu może się pochwalić grupą wspaniałych pracowników. Poza projektowaniem stron WWW czy pozycjonowaniem stanowią oni zgrany zespół pod przewodnictwem pieszczotliwie przez nich nazywanego "Przeora Zakonu". Dając każdemu szansę na normalny rozwój zawodowy pokazał, że osoby niepełnosprawne stanowią taką samą wartość jak każdy inny człowiek, a nawet większą, bo dzięki danej im szansie pokazują się z jak najlepszej strony.